Miluju conversky! Taky miluju focení, kreslení a navrhování všeho možného. Prostě desing. Ve škole mám nejradši VKO a Hudebku. Hrozně ráda se sama procházím po přírodě co máme za městem. Chtěla bych narhovat třeba vůně voňavek, nábytek flaštičky na voňavky i oblečení. Nikdy jsem nebyla společenský tip, a ani nikdy nebudu. Ale mám štěstí že v těchto ohledech jsem hodně otřískaná takže ani když mě zradila nejlepší kamarádka tak jse to přežila a vlastně jsem i ráda. Snad se mi podaří odmaturovat a stát se lsavnou fotografkou, spisovatelkou a desingérkou, není toho málo že? :D
 

Do not count on the best "friend", just lean on each other!

 
 

I dream collapses

Vytvořeno 15.12.2010 15:44:43 | Poslední změna 15.12.2010 15:55:16
Přeně jak řekla má kmarádka - jde to do kolečka.
Vstávám, půl hodiny sedím na židli a čumim do blba. Nestíhám autobus, nadávám na řidiče. Brodím se sněhem do školy a stihnu to jen tak tak.
Sklamání z matematiky. O přestávkách čumim do blba a přemýšlím o potopě světa a života bez maturity. Jdu n aoběd, cestou do menzi se ještě s se spolužačkama skoulujeme. Nuceně polikám blovajzi a mrtvé krysy.
Hodinu se na malém svahu u menzi, kde je zledovatělej svah a vydřeněj sníh, kloužeme po zadku. Jdu domů. Přemýšlím jestli má cenu se ve škole snažit. Odemikám dveře do baráku. Jdu po schodech. Odemikám dveře od bytu. Učím se, dělám ukoly.
A tak to jde pořád dokola. . Už za chvíli budou Vánoce. Jediná útěcha. Na deprese nemám čas. Na kluky a bláhové snění taky ne. Z okna se můžu koukat tak akorát v noci ale to bych toho vyděla asi stejně jako kdybych hledla ve spolužákově hlavě mozek.
Připadám si jako největší přídil ve škole. A nevím jestli to je pravda. Jsem uzavřeá v pomyslné bublině a všechno kolem jde pomalu jako... Nebo že by se to tak pomalu nedělo? Támhle například Bára flirtuje s Fraknštajnem (přezdívka spolužáka). Támhla je majde která se nsží nevipadnout z okna. Támhle je Učitelka která vypadá že za chvilku vybouchne. Já se ale do tohohle nezapojuju a učm se. Jsem jao malá šprtka. Kéž bych byla. Možná by mi to i líp šlo.