Miluju conversky! Taky miluju focení, kreslení a navrhování všeho možného. Prostě desing. Ve škole mám nejradši VKO a Hudebku. Hrozně ráda se sama procházím po přírodě co máme za městem. Chtěla bych narhovat třeba vůně voňavek, nábytek flaštičky na voňavky i oblečení. Nikdy jsem nebyla společenský tip, a ani nikdy nebudu. Ale mám štěstí že v těchto ohledech jsem hodně otřískaná takže ani když mě zradila nejlepší kamarádka tak jse to přežila a vlastně jsem i ráda. Snad se mi podaří odmaturovat a stát se lsavnou fotografkou, spisovatelkou a desingérkou, není toho málo že? :D
 

Do not count on the best "friend", just lean on each other!

 
 

De plus, vous venez à l'anglais et ennuyeux? Français, c'est mieux!

Vytvořeno 19.02.2011 16:07:06 | Poslední změna 19.02.2011 16:26:31
No není to pravda? angličtinu nesnáším! Zrovna jsem si musela před třídou, jako idiot, nechat viskoušet z ájiny abych si opravila pětku! Přemýšlím jestli to je znamení že mi nepůjde fránina, příští školní rok jí totiž mám jako další předmět.
Třeba budu nejlepší ve třídě s francoužtinou, o tom pochybuju. Nedokážu ze sebe vyloudit žádný francouzký přízvuk, moje ráčkování zní spíše jako podivné chrčení a to se mám příští rok mučit s tak složitým jazykem??
Hmm, takže budu po zbytek svého školnáho života na gymplu chrčet a sbírat pětky, super!
Ale aby toho nebylo málo - moje nejlepší kamarádka je jako kyselá p***l s prominutím. Přez icq mi nehce vysvětlit co se děje, a já navíc ne,můžu do kina. Bolí mě v krku. Život mi příjde jako jedna velká nuda. Chybí mi léto, zapadající slunce. Itálie, motýli. Rozkvetlé stromy a vůně trávy. Stanování, čaj uvařený na vařiči v hrnci a neopečený toustový chleba.
Chybí mi taky ukolébavka cikád, vůně starého spacáku a večerní procházky po Itálii.

Kdybych to měla nějak jednoduše říct profesorce francoužtiny - "Je m'ennuie de l'été, le professeur!".
Kdybch to měla říct při slohu profesorce češtiny - "Hrozně mi chybí léto, paní profesorko!"

Ano, neuvěřitelně mi to chybí. Nenávidím tyhle zdlouhavé zimy s neurčitým počasím. Zimy s vstáváním do školy, úkolama a pětkama...


Je voudrais revenir à l'été!